40 Işık Yılı / İlhan İrem Paneli
by on Şubat 5, 2016 in sevecenler

1973 yılında müzikal yolculuğuna başlayan İlhan İrem'in 40. Sanat Yılı kutlanıyor!

2008 yılında gerçekleştirilen "Işık ve Sevgiyle 35 Yıl " adlı panelin ardından, 28 Nisan 2013 Pazar günü, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Sedad Hakkı Eldem Oditoryumunda, İlhan İrem'in "40 Işık Yılı"na dair, konusunda uzman konuşmacıların katılımıyla bir panel gerçekleştirilecektir.

Müzik yazarları Murat Meriç, Yavuz Hakan Tok ve Deniz Durukan, radyo ve televizyon program yapımcısı ve sunucu Erhan Konuk, Sanatçıya dair geçtiğimiz yıllarda bir kitabı yayınlanan yazar Özlem Süyev ve İlhan İrem'in uzun yıllardır müzikal yolculuğu içinde bulunan, Sevecenlerden Alp Tulunay'ın katılacağı panelde, İlhan İrem müziğinin başlangıcından bugüne geçirdiği evrim ve yaşanan milatlar, müziğe bakışı, sıradışı sanatsal duruşu, şarkıları aracılığıyla paylaştığı felsefesi ve İlhan İrem müziğinin yarınına dair konuşulacaktır.

"İyileşmez hüzünden mistik huzura" bir yolculuk olarak tanımlanan eserleri özelinde İlhan İrem'in 40. Sanat Yılında, tarifsiz sevginin yansıması olarak gerçekleştirilecek bu etkinlikte katılım herkese açık olacaktır.

Tarih: 28 Nisan 2013 Pazar (14:30-17:30)
Yer: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Sedad Hakkı Eldem Oditoryumu
Tel: (0212) 252 16 00 (MSÜ)

www.bulutsu.gen.tr

Fotoğraflar

“Ancak o ağaç yeşerdiğinde…”

İlhan İrem Official Web